• 0(850) 259 37 85
  • bilgi@ertekbilgisayar.com.tr
Güvenlik Kamera Sistemleri
Ev & İş yeri güvenlik kamerası sistemlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz ve devam eden bir çok projemiz ile sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliği için çalışıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle yüksek çözünürlükte kameralar ile H.265 video sıkıştırma teknolojisi sayesinde aynı kapasite ile daha uzun süre kayıt olanakları ve bunun yanında net görüntü elde edilebilmektedir. Bu sayede daha düşük maliyetler ile daha yüksek performansı müşterilerimize ekstra değil standart olarak sunuyoruz.

İş Yeri Güvenliği
Güvenlik kamera sistemlerinin en çok kullanıldığı alanların başında gelmektedir. Ofis ve iş yeri kamera sistemleri hem güvenlik amacıyla hem de iş ve eleman kontrolü sağlamak amacıyla günümüzde çokça kullanılan kamera sistemleri küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her boyutta projelerde hizmet vermekteyiz.

7×24 veya isteğe göre harekete duyarlı kayıt imkanı.
Akıllı Analiz; Çit ve alan ihlali, unutulan paket, kişi sayma, sabotaj analiz ve nesne takibi gibi birçok analiz imkanı
Mobil Uygulama ile nerede olursanız olun bir tıkla kameralara erişin.
QR Kod ile statik ip ihtiyacı olmadan kameralara erişim.
H.265 Teknolojisi, daha uzun süre kayıt imkanı.
Hybrid Teknolojisi; hybrid sistemler ile tek kayıt cihazında ister IP ister AHD,TVI,CVI yada analog kamera farketmeksizin 5 farklı kamera tipini çalıştırabilme
Ev Güvenliği
Bina çevresi ve ev içinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı tedbir almak amacıyla kullanılan görüntüleme sistemleri. Bu sistem sayesinde evde olmadığınız zamanlarda uzaktan izleme, ses aktarımı, görüntüleme, kayıt işlemleri yapılabilmektedir. Ev kamera sistemleri sayesinde bakıcıya bırakılan çocukların güvenliğinin gözlem ve kontrolü, hırsızlık olaylarına karşı önlem ve caydırıcılık, hastaların takip edilmesi, kritik bölgelerin izlenmesi gibi güvenlik eylemleri gerçekleştirilebilmektedir.

7×24 veya isteğe göre harekete duyarlı kayıt imkanı.
Mobil Uygulama ile nerede olursanız olun bir tıkla kameralara erişin.
QR Kod ile statik ip ihtiyacı olmadan kameralara erişim.
H.265 Teknolojisi, daha uzun süre kayıt imkanı.
Ses Kaydı; istenilen kameralarda ses kaydı yapabilme seçeneği.
IP Kamera Sistemleri : IP Kamera sistemleri günümüz teknolojisi ile 2 megapiksel’den 12 megapiksel’e kadar görüntü kaydı alabilmektir. yüksek çözünürlükte kayıt için en ideal çözüm olan ip kamera ve ekipmanları ile son teknoloji ürünler kullanılarak istediğiniz düzeyde sistemi sizler için uyguluyoruz.

AHD Kamera Sistemleri: AHD kamera sistemleri günümüz teknolojisi ile 1 megapiksel’den 2 megapiksel’e kadar görüntü kaydı alabilmektir. Full HD çözünürlükte kayıt için en ideal fiyat/performans çözümü olan AHD kamera ve ekipmanları ile istediğiniz düzeyde sistemi sizler için uyguluyoruz.

HD-TVI Kamera Sistemleri: HD-TVI kamera sistemleri günümüz teknolojisi ile 2 megapiksel’den 5 megapiksel’e kadar görüntü kaydı alabilmektir. Ultra HD çözünürlükte kayıt için en ideal fiyat/performans çözümü olan HD-TVI kamera ve ekipmanları ile istediğiniz düzeyde sistemi sizler için uyguluyoruz.


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın