• 0(850) 259 37 85
  • bilgi@ertekbilgisayar.com.tr

Ev Güvenlik Sistemleri Detaylı İncelemesi

Ertek Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri mekânda kurulu olan ev güvenlik sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını sağlık çağrısı ve panik durumu gibi risk oluşturan alarmlar ve arızaları ev güvenlik sisteminin telefon hattı üzerinden merkezdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.
ev güvenlik sistemine sahip mekanlarda alarmın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir.

Ev Hırsız Alarmı

Evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle hırsız alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. Çıkardıkları 108 desibellik ses ile çevreyi uyaran hırsız alarm siren sistemi, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Güvencem Alarm Merkezine ulaşan sinyaller Güvencem Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve gerekli olduğu durumlarda emniyete rapor edilir. Böylece Güvencem korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesi sağlanır.

Güvencem Alarm  Merkezi  evinizi hırsız alarm sisteminiz sayesinde 24 saat 365 gün kesintisiz denetler. Size de aynı zamanda 'Otokontrol' imkanı sağlar.


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın