• 0(850) 259 37 85
  • bilgi@ertekbilgisayar.com.tr

Ertek Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri mekanda kurulu olan işyeri alarm güvenlik sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, sağlık çağrısı ve panik durumu gibi risk oluşturan alarmlar ve arızaları işyeri alarm güvenlik sisteminin telefon hattı üzerinden merkezdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

işyeri alarm güvenlik sistemine sahip işyerlerinde alarmın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir.

İş yerinizde tam güvene sahip olmak için yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup ücretsiz keşif için başvuru yapmak. Sonrasında ekibimiz iş yeriniz için en uygun olan sistemi belirleyip kısa sürede kurulumu gerçekleştirecektir.

İş yerlerinde yaşanan, özellikle elektronik eşyalara, belgelere ve kasalara ve yönelik hırsızlık olaylarından korunmak için çelik kapıya, kepenge ve amatör güvenlik alarm sistemlerine güvenmek zorunda değilsiniz. İş yerinizde tam güvene sahip olmak için güvencem alarm haber alma merkezi ile iletişime geçmeniz ya da aşağıdaki ücretsiz keşif formunu doldurmanız yeterlidir.
Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın